Meile Meeldib Mängida #75 – PS5 kasutajate arvates puudub üks oluline äpp

JAGA:

Loetud päevade jooksul ilmub PS5 ka Euroopa turgudel, mistõttu räägime jälle Sony uuest konsoolist ja probleemidest, mis seda konsooli juba kimbutavad. Aga nahutamisest ei pääse ka Microsofti uus konsool ja Activisioni uus mäng “Call of Duty: Black Ops Cold War”, mille üle saab mõnusalt nalja visata.

Lisaks vastame teie küsimusele, et kas osta uue põlvkonna konsool kohe või oodata ostuga?

Veidi naerda saab ka “Cyberpunk 2077” teemal ja seejärel viskame pilgu peale “Assassin’s Creed Valhallale”, et kas see ikka tõesti on nii hea mäng nagu mõnel pool kiidetakse või on siin väikese liialdusega tegemist? Loomulikult räägime me ka Spider-Man’ist ja Spider-Cat’ist.

NB! Jõulude ajal loosime välja PlayStation 5 mängukonsooli ja mitmesugust PlayStationi kraami (“Marvel’s Spider-Man: Miles Morales” mäng, PlayStationi särgid jne.), mida Meile Meeldib Mängida saate vaatajatel on võimalus võita. Rohkem infot loosi kohta saab lähinädalatel.

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’s otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00.

Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

Veel

Meile Meeldib Mängida
Meile Meeldib Mängidahttps://mkuubis.ee
Mkuubis ehk “Meile Meeldib Mängida” mölasaade leiab aset pühapäeviti kell 20:00 ning seda on võimalik järele vaadata või kuulata. mkuubis.net on meelelahtuslik veebileht pühendunud eelkõige videomängudele ja kõigele sellega seonduvale.

Populaarsed

Hiljutised