"Mehed ei nuta": Tänak Hyundaisse oli ainus valik? Pohlaku ämber, mida üks avaldus ei muutnud

JAGA:


10. oktoobri “Mehed ei nuta” peateemad:

– Ott Tänak võitis pingelises heitluses koos Robert Virvesega Saaremaa ralli, värskelt selja taga ametlik kinnitus uueks hooajaks Hyundaisse naasmise kohta. Heidame valgust nii Saaremaal nähtusse kui ka Hyundai-uudise telgitagustesse!
– WRC kalender 2024 hakkab selguma, Dirtfishi andmetel on seal nii Läti kui ka Poola rallid. Mida see tähendab Rally Estonia tulevikule WRC rallina?
– Mitu päeva segadust Eesti Jalgpalli Liidu seisukoha osas Venemaa noorte EMile lubamise üle päädis alaliidu avaldusega “ühesest seisukohast“. Piinlik lugu, et selline deklaratsioon sündis alles sponsorite survel? Kas kohalikust jalgpalliüldsusest hakkab kõlama tugevam hukkamõist Pohlakule?
– Pariisi olümpiale võib sõita rekordiliselt väike Eesti koondis. Põhjus muretsemiseks?
– Pärnu Sadam kaotas Islandi ja Kosovo klubidele ja langes eurosarjast välja. Pannes juurde Kalev/Cramo langemise Meistrite Liiga eelringis, siis – mida see näitab Eesti klubikorvpalli kohta anno 2023?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Hiljutised