"Mehed ei nuta": Mis juhtus Rovanperä motivatsiooniga? Miks vajab jalkakoondis treenerivahetust?

JAGA:


21. novembri “Mehed ei nuta” peateemad:

– Kalle Rovanperä teatas, et ei tee järgmisel aastal kaasa täit WRC-hooaega. Kuidas sellesse suhtuda: mõistlik otsus enese hoidmiseks, aga ka tõestus, et vanasti olid spordimehed tõsisemad? Kas Hyundaisse tagasiminek tõstab Ott Tänaku nüüd tiitlisoosikuks number üks?

– Eesti jalgpallikoondis lõpetas EM-valiksarjas 0:2 kaotustega Austriale ja Rootsile. Justkui parem kui 0:5 kaotused septembriaknas? Kas noorenenud koosseis annab lootust paremaks homseks? Ja kas see parem homne peaks tulema koos Thomas Häberliga või ka uue peatreeneriga, näiteks Jürgen Henniga?

– BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond jäigi ilma Oleksandr Kovliarist. Mis jäi puudu tähtsas euromängus Itaalias ja kas värske täiendus Marreon Jackson toob seda, mis puudu, et võita Eesti-Läti liiga ja kodune liiga?

– Sel nädalal algavad nii laskesuusa, murdmaa, kahevõistluse kui ka suusahüpete MK-sarjad. Kuhu tõstame lati Kristjan Ilvesele, kuhu laskesuusatajatele, kuhu ülejäänutele?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Hiljutised