"Mehed ei nuta": Mis jäi puudu vutikoondisel? Miks ei näinud Irina Embrich Vene värvides probleemi?

JAGA:


“Mehed ei nuta” peateemad 28. märtsil:

– Värsked muljed Eesti jalgpallikoondise algusest EM-valiksarjale: mis jäi Eestil suurest õnnestumisest puudu?
– Kristjan Ilves lõpetas hooaja suurepäraselt: kinnitus, et suurvõistluste medal ja MK-sarja etapivõit on tehtavad?
– Karl Sebastian Dremljuga sai Lauluväljakul toimunud MK-etapil 18. koha, mis on Eesti suusatajate kolme viimase hooaja parim – üksik sähvatus või uus tegija on sirgumas? Millise mulje jättis kogu üritus – romuralli (nagu ütlesid soomlased) või geniaalne lahendus?
– Niina Petrõkina tegi iluuisutamise MM-il vägeva sõidu ja sai läbi ajaloo Eesti parima koha – üheksanda. Aga need pisieksimused…
– Tondiraba saal saab olema (peaagu?) välja müüdud ja BC Kalev/Cramo asub järgmist eurosarja poolfinaalis järgmise väljakutse kallale. Millised on võimalused alistada Cholet?
– Irina Embrichi 12-aastane õpilane kandis lasteturniiril Venemaa lipuvärvides maski. Embrich kirub küll kaebajaid, aga: kuidas ükski asjaosaline Venemaa lipuvärvide kandmisest sõja algusest saadik pole probleemi näinud?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Hiljutised