Turutegijad: kas kohalik kinnisvaraturg on juba põhjast läbi käinud?

JAGA:


Turutegijate järjekordses suvises episoodis on aruteluks eestlaste üks lemmikteemasid – kinnisvara. Külas on LHV Varahalduse kinnisvarainvesteeringute juht Rait Riim. Uurime, millises seisus on meie kohalik kinnisvara. Kas põhi on juba ära olnud või ootab langus alles ees? Milline seos on Microsoftil LHV kinnisvarainvesteeringutega? Kas elukondlik kinnisvara on ikka jätkuvalt hea investeering ja mille järgi kinnisvarainvesteeringuid valida? Miks on Rootsi kinnisvarasektori mured ka meie mured? Küsimusi küsis LHV investeerimisteenuste juht Allan Gaidunko.

Kirjuta meile aadressil: mailto:[email protected]

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil gate.sc/?url=https%3A%2F%2Fwww.lhv.ee%2F&token=8a6c31-1-1689829155319 ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Hiljutised