Turutegijad 24.08.23: kuidas börsil reeglite järgi kaubelda?

JAGA:


Aastas jõuab Finantsinspektsiooni turukuritarvituste jälgimisega tegeleva osakonna lauale kolmekohaline arv kahtlustusteateid börsireeglite rikkumise vastu ja see trend on viimastel aastatel kasvanud. Avame saate käigus tüüpilisemate juhtumite sisu ja lahkame lähemalt välisturgudel aset leidnud turumanipulatsiooni ja siseteabe väärkasutuse kaasusi. Ühtlasi anname investoritele kaasa ka mitmeid soovitusi, millest alustada, et börsil reeglite järgi kaubelda.

Seekordses Turutegijate podcastis oli külas Finantsinspektsiooni finantssektori infrastruktuuri osakonna juht Kalle Klooster, keda intervjueeris LHV maakleritegevuse juht Sander Pikkel.

Kirjuta meile aadressil lhv.ee

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil gate.sc/?url=https%3A%2F%2Fwww.lhv.ee&token=889927-1-1689247070741 ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Hiljutised