Nädal turgudel – kas kergendusralli jätkub?

JAGA:


Seekordses saates võtame ette käimasoleva tulemustehooaja esimesed suured uudised. Mida näitavad USA pankade tulemused majandusolukorra kohta ning miks kaotavad tellijad Netflixi aktsiarallis peale tulemusi. Samuti arutleme Euroopa Keskpanga sel nädalal aset leidva istungi mõjust Euroopa võlakirjaturgudele ning avaldame, mida näitas hiljuti läbi viidud suur investorite küsitlus USA-s. Stuudios LHV investeerimisteenuste juht Andres Suimets, vanemmaakler Nelli Janson ja aktsiaturgude analüütik Karl Tiit.

Kirjuta meile aadressil [email protected].

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Hiljutised