Maaklerite Tund 31.08.2021: august Balti ja maailma turgudel

JAGA:


Augustikuus turgudel toimunu võtavad kokku LHV vanemmaakler Nelli Janson ja Change’i diiler Marten Raudsepp. Jutuks tulevad tõelise hoo sisse saanud Balti pankade aktsiad, aga ka ettevõtted, kes ehk aktsionäride ootusi ja lootusi pole nii heldelt täitnud. Samuti käiakse läbi ookeani tagant tulnud põnevamad uudised ja peegeldatakse USA turul toimunut.

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Populaarsed

Hiljutised