Maaklerite Tund 29.09.2021: ülevaade septembrist turgudel

JAGA:


Septembrikuus Balti ja maailma turgudel toimunud sündmused võtavad stuudios kokku LHV vanemmaakler Nelli Janson ja Change’i diiler Marten Raudsepp. Kuu algus tähistas Balti turgudel kõrghetke, kui börsist tehti isegi otseblogi. Kas nüüd on käes tee tagasi reaalsusesse? Jutuks tulevad ka Iutecrediti ja Enefit Greeni pakkumised. USA punakatel börsidel andsid septembris tooni kütuse hinnatõus ja tehnoloogiaktsiad. Miks oli september aga punane ka krüptovaluutade jaoks ja kuidas testib Evergrande Groupi juhtum Hiina finantssüsteemi, kuula podcastist.

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Populaarsed

Hiljutised