09.11.22 Nädal turgudel: Kas Twitteri ülevõtmine on Muski presidendikampaania algus?

JAGA:


Seekord arutame Twitteri ülevõtmise telgitaguseid ning mõtiskleme, kas Musk kuritarvitab oma mõjuvõimu või paneb Twitteri raha teenima. Räägime ka krüptoturgu ehmatanud likviidsuskriisist ning küsime, kas tekkida võib lumepalliefekt. Kristo jagab muljeid Euroopa Keskpanga juhi Christine Lagarde’iga kohtumisest ning Nelli ja Karli oma erinevaid vaateid tehnoloogiasektori tulevikule. Stuudios on ikka Karl Tiit ja Kristo Aab ning hoopis kaugemast ja päikeselisemast paigast liitub nendega ka Nelli Janson.

Kirjuta meile aadressil [email protected].

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Hiljutised