09.08.23 Nädal turgudel: kes üllatas sel nädalal 1300% päevase tootlusega?

JAGA:


Tulemustehooaja lõpp hakkab paistma, kuid nädal tõi meile veel mitmed olulised numbrid. Seitsme vapra hulgast jõudsid kauaoodatud Apple’i ja Amazoni tulemused. Kas investorite käitumises väljendub rahulolematus iPhone’i müüginumbritega või uue mudeli ootus? Samuti saame teada, kes ja miks pakkus esmaspäeval parimal hetkel 1300% tootlust. Saate alguses räägime muidugi ka inflatsioonist ja sellest, millal võiks olla õige hetk intressitõstete lõpetamiseks. Saate tegid LHV vanemmaakler Nelli Janson ja LHV investeerimisteenuste juht Allan Gaidunko.

Kirjuta meile aadressil lhv.ee.

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil gate.sc/?url=http%3A%2F%2Fwww.lhv.ee&token=362984-1-1672234110067 ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Hiljutised