Teine Tase 184 × Murelik fänn?!?!

JAGA:


Sten, Martin, Ragnar ning viimase kaksikvend Henryk vastavad sel korral meie kallite kuulajate arvukatele kirjadele ja (muret tundvatele) kommentaaridele, räägivad taaskord pikalt ja laialt Assassin’s Creed Odysseyst ning uurivad, millised olid prominentseimad videomängud aastal 2014 – aeg, mil Henryk viimati podcasti väisas.

Vastupidiselt saates kõlanud ütlustele ei ole kõnealune episood sponsoreeritud Netflixi poolt – ülipaindlik teenus filmide ja videote hõlpsaks striimimiseks otse sinu poolt vabalt valitud seadmesse! Saa ligipääs nende uusimale populaarsele õudussarjale „The Haunting of Hill House“ ning paljudele teistele teostele! Kuutasulise teenuse hinnad algavad 7,99€ ning esimene proovikuu on täiesti tasuta!

Sul tekkisid küsimused, kommentaarid? Kirjuta meile [email protected] või jäta kommentaar soundcloudi/facebooki lehele.

Veel

Level1 Raadio
Level1 Raadiohttps://level1.ee/tag/podcast/
LEVEL1 on videomängudele ja virtuaalsusele pühendatud veebileht, mille eesmärgiks on luua huvilistele võrgustik ning tutvustada vähemteadlikele videomänge kui positiivset ja arendavat, kultuuri ühte kiiremini kasvavat osa. Pakume eestikeelseid informatiivseid ja kriitilisi arvustusi, artikleid, uudiseid ja teemaga seonduvat meelelahutust.

Populaarsed

Hiljutised