KROONIKA PODCAST: Aldo Järvsoo ja Riina Põlroos paljastavad: lavale tulevad nii pruudid kui lesed

JAGA:


“Kõik, mis on seotud vabadusega ennast väljendada, on täpselt sõja vastu. Kõik töötab selle vastu. Samamoodi moenädal, mis Kiievis ära jäi, siis meil on veel võimalu seda teha. Meil on võimalus näidata läbi moenädala ka oma meelsust ja toetust ka Ukrainale,” leiab moekunstnik Aldo Järvsoo.

Täna saab alguse Tallinn Fashion Week ja homme õhtul lõpetavad moenädala suurejoonelise showga Aldo Järvsoo, Riina Põldroos ja Ketlin Bachmann, kes on kõik koondunud Embassy of Fashion nime alla.
Riina Põldroos leiab podcastis, et mood, ilu ja vaatemängud on ka täna inimestele vajalikud: “Kogu tumeduse taustal on vaja midagi väga helget ja ilusat, et üldist meeleolu ilusamaks teha.”
Aldo lisab: “Me ei tohi lasta kurjusel võita. Mina relva ei saa kätte võtta. Aga ma saan käärid kätte võtta.”
Kuidas Ukrainas puhkenud sõjaga Aldo kollektsioon muutus? Kui kaua Riina Põldroos üht kollektsiooni ette valmistab? Kas moe- ja iluteemade jagamine sõja ajal on saatanast? Miks toob Aldo Järvsoo lisaks pruutidele ka lavale lesed? Nendele ja paljudele teistele küsimustele saad vastuse Kroonika podcastist, mida juhib reporter Stella K. Wadowsky.

Veel

Kroonika podcast
Kroonika podcasthttps://kroonika.delfi.ee/
“Uudishimu pole patt” on Eesti enim loetud ajakirja Kroonika meelelahutuslik podcast, kus ajakirjanikud annavad avameelse ülevaate meelelahutussündmustest. Koos meiega saab luusida ringi erinevate suurürituste telgitagustes ja kuluaarides. Arutleda maailmas toimuva üle nii nagu meie seda päriselt näeme ja kuuleme. Koos vaatame ajas tagasi, meenutades erksamaid lugusid läbi Kroonika ajalooliste väljaannete. Saatejuht: Ingrid Veidenberg.

Hiljutised