271. Osa: Kellabrändiga Eesti jalgpallur: olen saanud jumala puudutuse ja emakese looduse õnnistuse

JAGA:


Ei ole lihtne olla inimene, kellele meeldib hallist massist eristuda. Ka noore jalgpallurina oma brändiga lagedale tulnud Kevin Rääbisele on aastate jooksul korduvalt ja korduvalt kaikaid kodaratesse visatud, ent mehe vaim püsib tugev. Rääbis käis oma tegemistest lähemalt rääkimas Õhtulehe jalgpallisaates „Kolmas poolaeg“.

Alustuseks Rääbise praegustest tegemistest. Alles juuli alguses sõlmis ta VfB Bachiga uue lepingu, aga praeguseks on ta püsivalt tagasi kodumaal. Ei, leping pole lõppenud ja Rääbis on endiselt Saksamaa klubi mängija. Kuidas nii? Sellest räägib mees ise lähemalt.

Esmalt võtame kokku 28aastase tartlase Saksamaa-perioodi, mis osutus 2,5 aasta pikkuseks. Seejärel räägime lähemalt tema brändist. Kuidas on Eestis hallist massist eristuda? Rääbis ei tee saladust, et on selle eest ikka korduvalt ja väga palju puid alla saanud.

Ja siis pikemalt Rääbise enda vutiteekonnast. Mees on veendunud, et noorena oli ta lausa Baltimaade suurimaid talente, ent asjad ei läinud soovitud kujul. Õigel hetkel polnud tema kõrval suunavat inimest ja nii tuli jalgpallist paus. Kuidas kõik edasi läks, räägib mees juba ise lähemalt.

Head kuulamist!

Veel

Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.

Populaarsed

Hiljutised