260. Osa: Meelis Rooba rapib Aivar Pohlakut ja jalgpalliliitu

JAGA:


Nädal aega tagasi kaotas Eesti jalgpallikoondis võõrsil mannetu esituse tagajärjel 0 : 2 Küprosele ja suruti nägupidi mutta. Ees ootab rahvuste liiga D-divisjon ehk Eesti on ametlikult Euroopa seitsme kõige kehvema koondise seas. Aina rohkem on kerkinud üles küsimusi, et kas Eesti jalgpall liigub ikka õiges suunas ja mis täpsemalt on valesti? Eesti vuti kitsaskohtadele proovis „Kolmanda poolaja” stuudios näppu peale panna Meelis Rooba.
Põline Järvamaa mees Rooba on Paide Linnameeskonnaga olnud seotud juba enam kui kümmekond aastat – alguses mängijana, siis esindusmeeskonna peatreenerina ja viimastel aastatel sirguvad tema käe alt noored jalgpallurid. Praegu töötab ta nii Paide U17 kui ka U21 meeskonna treenerina. Saate esimene lõik keskendubki Paide tegemistele ja sealsele noortetööle.
Edasi aga vaatab Rooba otsa Eesti jalgpallile tervikuna ja on veendunud, et probleemid hakkavad pihta jalgpalliliidu eesotsast. Samuti pole ta rahul sellega, kuidas on Eestis organiseeritud noortetöö ja treenerite koolitused. Kõigel sellel peatubki 50 korda Eesti koondist esindanud poolkaitsja saates pikemalt. Aga kas Eestis üldse on inimest, kes oskaks ja tahaks Aivar Pohlaku järel Eesti Jalgpalli Liitu juhtida? Rooba on veendunud, et on.
Head kuulamist!

Veel

Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.

Populaarsed

Hiljutised