247. Osa: Levadia meistriretseptis olid jalgpallioskused teisejärgulised

JAGA:


Pühapäeval selgus erakordselt põneval moel Eesti meister, kui kahest mängust koosnenud finaalis tõmbas FC Flora ees pikema kõrre FCI Levadia. See oli klubi ajaloo kümnendaks meistritiitliks ning otseloomulikult ei saanud Levadia vägiteost mööda vaadata ka „Kolmas poolaeg”.
Nii olid Õhtulehe stuudios ümarlaua taga saatejuht Rasmus Voolaid, Paide Linnameeskonna jalgpallur Karl Mööl ning Levadia peatreener Vladimir Vassiljev. Alustuseks puudutasime põgusalt värskeid uudiseid Paidest, kus teatati, et uueks peatreeneriks saab Karel Voolaid. Seejärel läksime juba kogu täiega üle Levadia ja tiitlimängude teemadele.
Vassiljev rääkis lähemalt meeskonna fenomenaalsest sisekliimast, mentaalsest poolest, Marko Savicist, mängijatest ja paljust muust. Olgu lisatud, et saade salvestati esmaspäeval ehk ajal, mil Levadia tiitlivõidust oli möödas vaevalt 24 tundi.
Head kuulamist!

Veel

Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.

Hiljutised