232. osa: Tammeka tegevjuht Kristjan Tiirik: kriisi kogu mõju saab selgeks ehk aasta jooksul

JAGA:


Õhtulehe jalgpalli-podcasti„Kolmas poolaeg“esimeseks eriolukorra järgseks külaliseks oli Tartu jalgpalli suurkuju ja JK Tammeka tegevjuht Kristjan Tiirik, kes rääkis, kuidas Tammeka koroonariisi üle elas. Samuti tuli jutuks Tartu jalgpalli olukord laiemalt ning Tiirik avaldas, millise hinde annaks Taaralinna vutiklubide omavahelisele läbisaamisele.

Tiirik tunnistas, et eriolukord tuli nii kiiresti peale, et mingit kriisiplaani neil esimese hooga ei olnudki. Oma tegemistes lähtuti valitsuse, jalgpalliliidu ja kohaliku omavalitsuse suunistest ning mindi üle distantsõppele. „Praegu võib öelda, et kui vaadata suurel ajaskaalal, siis õnneks pole paus liiga pikk olnud. Kui seal sees olime, siis tundus küll, et venib ja venib,” tõdes Tiirik.

Kriis on mõistagi löönud Tammekat ka rahaliselt, kuid kui suures ulatuses täpselt, on tegevjuhi sõnul veel vara hinnata.

„On liikmeid, kes on lepingu lõpetanud, samuti neid, kellele oleme kriisi ajaks teinud soodustusi. On mõned toetajad, kes on pidanud oma toetusest loobuma. Vaatame kuu korraga. On ka ettevõtteid, kes meid praegu toetavad, kuid ega keegi ei oska öelda, milline see täpne mõju majandusele saab olema,” nentis Tiirik.

Esindusmeeskonna mängijad said tema sõnul kriisiga kenasti hakkama, ning keegi talle ei helistanud, et kurta, kui üksik ta on. „Arvestades võimalusi sotsiaalmeedias ja virtuaalmaailmas, siis päris üksi ei pidanud keegi olema,” usub Tiirik.

Veel

Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.

Populaarsed

Hiljutised