23. osa: Flora krambist ja hirmust ning koduliiga segasumma suvilast, välismaal on kõik selge

JAGA:


Meistrite liiga on klubijalgpalli tippturniir ja sellest alustame: kas Madridi Atletico on kindlustanud koha finaalis või suudab Müncheni Bayern kaalukausid enda kasuks kallutada? Natuke nagu tundub, et asi on selge.

Selge on seegi, et Manchester City ei tahtnud väga väravat lüüa ja sellest polnud huvitatud ka Madridi Real, sest nemad saavad teise kohtumise pidada kodus. Kuid kas see taktika õigustab või kumb meeskondadest eksis? (13:22)

Pole kahtluski ka selles, kes on Euroopa liiga favoriidid ja mida üks või teine klubi peavad tegema, et see võita. Vaatame peale ka Inglismaa, Itaalia, Saksamaa ja Hispaania liigale, kus on kõik samuti võrdlemisi selge, igav lausa.

Küll aga on kõik sassis koduvabariigis, kus Flora ei suuda endiselt võita (ja väravaid lüüa) ning Tartu Tammeka jätkab üllatamist ning parimatele hammaste näitamist. Mis on ohuks Tammekale ja rohuks Florale? (37:15)

Loomulikult leiame PAF.com abil panused, mida tehes on mänge ehk huvitavam vaadata: elagu Augsburg, Müncheni Bayern (või Atletico) ja Leicester (või viik). (54:30)

Saates olid Õhtulehe ajakirjanikud Ott Järvela, Henry Rull ja Martin Šmutov.

Veel

Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.

Hiljutised