208. osa: Gert Kams: Saksamaa vastu ei saa väga lendama hakata, muidu on kohe tuba lund täis

JAGA:

Õhtulehe jalgpallitaskuhääling „Kolmas poolaeg“ kutsus sel nädalal külla Eesti koondise ja FC Flora paremkaitsja Gert Kamsi, kellega räägiti nii koondise- kui ka klubijutte.

Saatejuht Mart Treial uuris Kamsilt muuhulgas, mis tujuga ta koondiselaagrist pärast 0:0 viiki Valgevenega ja 0:3 kaotust Saksamaale koju läks. Miks kaks mängu Saksamaaga niivõrd erinevad olid? Kuidas selgitada kindlat allajäämist ühemehelises vähemuses Saksamaale?

Kas Eesti koondis on võimeline palli valdama nagu Karel Voolaid soovib? Miks meie rünnakud tulemust ei too? Mis on mängueelsete videoanalüüside kasutegur? Kas Voolaid peaks teenima uue lepingu?

Kui Flora võidab pühapäeval Hiiu staadionil Nõmme Kaljut, on meistritiitel nende. Kas šampus on juba külmas? Mis on eduka hooaja põhjused? Kuidas Konstantin Vassiljev Floras noori kasvatab? Kas jalgpall tipptasemel on üldse lõbus? Kas Kams vaatab vahel kodus oma ilusamaid väravaid üle kah? Miks ta pidevalt Andres Sõpra tsiteerib?

Vastuse saavad need ja paljud muud põnevad küsimused. Hüva kuulamist!

Veel

Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.