184. osa: „Laisk” Messi sõi Liverpooli hommikusöögiks, aga ajalugu on varemgi vimkasid visanud

JAGA:


Õhtulehe jalgpallisaates „Kolmas poolaeg” arutlesid ajakirjanikud Karl Juhkami, Kaarel Täll ja Henry Lääne sel nädalal Meistrite liiga teemadel.

Kas Barcelona meeskond on koha finaalis juba lunastanud võib meeldib ajalool ikkagi korduda ning katalaanid suudavad teist aastat järjest kolmeväravalise edu maha mängida? Kas Jürgen Klopp lõikas taktikaliste muudatustega endale ise näppu või polnud õnn lihtsalt tol õhtul tema poolel?

Kas lõbusat jalgpalli pakkuval Ajaxil tuleks kordusmänguks tagataskust välja tõmmata kaart, mida keegi neilt ei ootaks? Ning kas Tottenhami jokker osutub piisavalt võimsaks, et noortel hollandlastel jalad sõlme ajada?

Jan Verthongeni hirmsa peatrauma valguses tõstatatakse ka küsimus – kuidas tuleks sellistes olukordades ikkagi käituda? On ütelus, et parem karta, kui kahetseda, kuid kui jutt käib juba elumuutvatest vigastustest, siis äkki ei tasuks selliseid riske ikkagi võtta.

Lisaks saame teada, milliseid Tarmo Rüütli õpetussõnu Lionel Messi endaga alati kaasas kannab.
Saatest ei puudunud ka Coolbeti panustamisrubriik.

Hüva kuulamist!

Veel

Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.

Populaarsed

Hiljutised