172. osa: Esimeses trennis ise väravasse läinud Artur Kotenko: seal sai ainsana tiimi päästa

JAGA:


Õhtulehe jalgpallisaates „Kolmas poolaeg” oli sel nädalal ajakirjanikel Siim Keral ning Karl Juhkamil võimalus juttu vesta 27 korral Eesti jalgpallikoondist esindanud Artur Kotenkoga, kes on praeguseks väravavahina tegutsenud juba 30 aastat.

Miks ikkagi otsustas mees ise vabatahtlikult 7aastaselt väravapostide vahele asuda? Lisaks saab teada, et kollkipper sai esimesed tuleristsed välismaal juba enne Levadiaga liitumist, kus hiljem alles tõeliselt õitsema lõi.

Kui karjääri edukaimad aastad veetis puurilukk Norras ning Valgevenes, siis vahepeale jäid ka nukramad perioodid Küprosel ja Aserbaidžaanis, mil regulaarsest palgast ning mänguajast võis vaid und näha. Küll võinuks mehe karjäär hoopis teistsuguseks kujuneda, kui Inglismaa esiliigasse kuulunud Nottingham Forest üksteist aastat tagasi teisel jõulupühal kaotusepilli poleks pidanud alla neelama.

Saatest ei puudunud ka Coolbeti panustamisrubriik!

Veel

Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.

Hiljutised