17. osa: miks kiusatakse Florat, ettearvatav Meistrite liiga ja lootus helgele tulevikule

JAGA:


Alustame Meistrite liiga ülevaatega, kus kõik oli väga selge ja igav, kuid õnneks päästsid kaheksandikfinaalid Bayerni ja Juventuse vastasseis (1.30). Mis veel põnevat toimus (7.15), kuidas edasi (9.25), mida see kõik tähendab laiemas plaanis (12.05) ja miks on näiteks Euroopa Liiga Hispaania klubide jaoks eriti oluline (14.10).

Samuti peatume korraks teemal, et miks Inglismaa liigas toimuv on tormihoiatuseks kõigile liigadele (19.50), kuid tegelikult väga meeldiv fenomen.

Saate teises pooles tuleb mõnes kohas ehk heli langetada, sest tõstatub küsimus, kas Florast peaks koondises olema üheksa (jah, 9) mängijat (27.10). Teema viib meid mängijate valikust Eesti liiga kohtunikeni ning kinokülastustest mulluste suurimate skandaalideni koduses jalgpallis.

Otsad tõmbame kokku kasulike kihlveoideedega (41.55) ja viie kiirküsimusega (46.15).

Saadet vedas Õhtulehe sporditoimetuse juht Ott Järvela, saatekülalised olid Eesti Ekspressi ajakirjanik ja jalgpallikommentaator Dannar Leitmaa ning Õhtulehe veebitoimetuse juht Martin Šmutov.

Veel

Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.

Hiljutised