16. osa: ootamatult põnev kodune meistriliiga, särtsuv vutt Euroopas ja "head" reisisoovitused

JAGA:


Teemadest punnis saade: alustame Meistrite liigaga (1.05) ja liigume siis Eestisse (8.55), kus meistriliiga on alanud väga põnevalt: Tammeka neljas ja Paide apsakad (9.50), Infonet ainult võidab ja Nõmme kobab (14.10), kas peal on Flora või Levadia (17.30) ning kas Sillamäe on Rakvere viimaseks õlekõrreks (20.50).

PAFi ennustusrubriigis keskendume põhjalikumalt kolmele mängule: Euroopa Liiga mängud Dortmundi Borussia – Tottenham (25.00) ja Liverpool – Manchester United (27.30) ning Meistrite liiga mäng Müncheni Bayern – Juventus (31.00).

Penaltiseerias arutame kohtuniku lahkumist väljakult (39.30), tingimusi mängijate lepingutes, naistepäeva tähtsust jalgpallis, omapäraseid taktikaid ning lõpuks natuke ka seda, mis toimub üldjuhul – viisakate inimeste puhul – privaatselt ja kinniste uste taga.

Saatejuht oli Ott Järvela ning saates osalesid Itaalia liiga huviline Eigo Kaljurand ja Õhtulehe ajakirjanik Martin Šmutov.

Veel

Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.

Hiljutised