90. Kinoveebi Jututuba | Mäletad seda koera filmis "Üles"? Disney teeb temast seriaali!

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 90. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel anname hinnangud värskete kinofilmidele “Kallid seltsimehed!” ja “Hõbedased uisud”.

Saate viimases osas jagatakse koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (30 Coin, 3%, Godmothered, Wolfwalkers, Star Trek, I’m Your Woman, Room 2806: The Accusation, Pacific Rim, Lennusaatja, Sõbrad)

1:08:40 Anname hinnangud värskete kinofilmidele “Kallid seltsimehed!” ja “Hõbedased uisud”.

1:21:44 Filmiuudised meilt ja mujalt

– 1:21:57 Suri Kim Ki-Duk (20.12.1960 – 11.12.2020).

– 1:27:41 Marveli, Lucasfilmi, Pixari ja teised Disney uued filmid.

– 1:55:39 Eesti ja Hollywoodi filmide uued linastusajad.

2:04:35 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected] või Kinoveeb.ee Facebookis.

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised