87. Kinoveebi Jututuba | Kas Rasmus Merivoo "Kratt" on parem film kui tema "Tulnukas"?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 87. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel anname hinnangud õudusfilmidele “Räige reede” ja “Koola sügavik” ja räägime PÖFFi filmidest “Kratt”, “Teistsugune maailm”, “Trühvlikütid”, “Isa, “Minu veri ja luud voolavas galaktikas”, “Luhtunud pulmaöö”, “Jumbo”, “Kollane kass”, “Fortuna – tüdruk ja hiiglased”.

Lisaks võtavad Ragnar, Henryk ja Raiko läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas jagatakse koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“Discovery”, “The Liberator”, “Ghost Ship”, Kevin Hart “Zero Fucks Given”, “The Lie”, “Nocturne”, “Black Box””, “Mortal”, “Avenue 5”, “Mandalorian”, “Ted Lasso”, “The Queen’s Gambit”)

1:21:24 Anname hinnangud õudusfilmidele “Räige reede” ja “Koola sügavik” ja räägime PÖFFi filmidest “Kratt”, “Teistsugune maailm”, “Trühvlikütid”, “Isa, “Minu veri ja luud voolavas galaktikas”, “Luhtunud pulmaöö”, “Jumbo”, “Kollane kass”, “Fortuna – tüdruk ja hiiglased”.

2:12:14 Filmiuudised meilt ja mujalt.

2:30:22 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected] või Kinoveeb.ee Facebookis.

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised