85. Kinoveebi Jututuba | Mida vaadata tänavusel Pimedate Ööde Filmifestivalil?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 85. saates arutavad Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel anname hinnangud kinofilmidele “Idiot Prayer – Nick Cave Alone at Alexandra Palace”, “Koola sügavik”, “Antebellum”.

Lisaks võtavad Henryk ja Raiko läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas jagatakse koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“The Rock”, “Finding Forrester”, “Just Cause”, “Secrets of the Saqqara Tomb
“, “Unsolved Mysteries: Volume 2”, “House”, “The Haunting of Bly Manor”, “Blood of Zeus”, “To the Lake”, “Scary Stories to Tell in the Dark”, “The Houses October Built”, “Halloween III: Season of the Witch”, “Murder Party”, “Halloween”, “Trapped”, “A Fistful of Dollars”.)

1:47:22 Anname hinnangud kinofilmidele “Idiot Prayer – Nick Cave Alone at Alexandra Palace”, “Koola sügavik”, “Antebellum”.

2:31:14 Filmiuudised meilt ja mujalt ja PÖFFi filmisoovitused

3:05:14 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected] või Kinoveeb.ee Facebookis.

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised