81. Kinoveebi Jututuba | Kas spioonipõnevik "O2" ongi Eesti Bondi-film?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 81. saates arutavad Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel anname hinnangu uuele Eesti filmile “02” ja räägime kinos Artis toimunud JAFFi eriseansist “Kevad, suvi, sügis, talv … ja taas kevad”, kus oli kohal ka režissöör Kim Ki-duk.

Lisaks võtavad Henryk ja Raiko läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas jagatakse koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“Raised by the Wolves”, “God of High School”, “Ted Lasso”, “How to Get Away With Murder”, “The Boys”, “The Third Day”, “Enola Holmes”, “American Murder: The Family Next Door”, “Hubie Halloween”, “Ashfall”, “OK! Madam”)

2:01:51 Anname hinnangu uuele Eesti filmile “02” ja räägime kinos Artis toimunud JAFFi eriseansist “Kevad, suvi, sügis, talv … ja taas kevad”, kus oli kohal ka režissöör Kim Ki-duk.

2:43:40 Filmiuudised meilt ja mujalt.

3:06:22 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected]

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised