73. Kinoveebi Jututuba | Kas sul on "Teneti" pilet juba ostetud?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 73. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel anname hinnangud kinofilmidele “Rong Busanisse 2: Poolsaar” ja “Palm Springs”. Juttu tuleb ka 10. aastapäeva puhul linastunud Chirstopher Nolani filmist “Algus”.

Lisaks võtavad Ragnar, Henryk ja Raiko läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas jagatakse koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“Roast of [James Franco, Joan Rivers, Larry the Cable Guy]”, “Jim Gaffican: Quality Time”, “Jayde Adams: Serious Black Jumper”, “Alice Wetterlund: My Mama Is A Human And So Am I”, “The Darkest Dawn”, “Mystery Lab”, “Shanghai Fortress”, “Rob Schneider: Asian Momma, Mexican Kids”, “The Wandering Earth”, “Project Power”, “Zootopia”, “Onward”, “ReZero”, “God of High School”, “Castlevania”, “The Witcher”, “Community”.)

1:03:49 Anname hinnangud kinofilmidele “Rong Busanisse 2: Poolsaar” ja “Palm Springs”. Juttu tuleb ka 10. aastapäeva puhul linastunud Chirstopher Nolani filmist “Algus”.

1:35:18 Filmiuudised meilt ja mujalt.

1:57:08 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected]

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised