70. Kinoveebi Jututuba | Kas Christopher Nolani "Tenet" üldse kunagi kinodesse jõuab?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 70. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel antakse hinnang eelmisel nädalal kinodes alustanud prantsuse komöödiale “Lahutamatud”.

Lisaks võtavad Ragnar, Henryk ja Raiko läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas jagatakse koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“Cursed”, Netflixi “Godzilla” triloogia , “Jim Jefferies: Intolerant”, “God of High School”, “Re:ZERO -Starting Life in Another World”, “Battleship”, “Army of Darkness”, “Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga”, “Texas Chainsaw Massacre: The Beginning”, “Female Prisoner #701: Scorpion”, “Female Prisoner Scorpion: Jailhouse 41”, “The Fanatic”, “Kipo and the Age of Wonderbeasts”, “Kutsuge ämmaemand”.)

1:09:30 Anname hinnangu eelmisel nädalal kinodes alustanud prantsuse komöödiale “Lahutamatud”.

1:18:51 Filmiuudised meilt ja mujalt.

1:29:30 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected]

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised