35. Kinoveebi Jututuba | Kumb on hirmsam, kas "Doktor Uni" või "Teledoktor Viktor Vassiljev"?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja – kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 35. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Helen nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (televisioon, Amazon Prime Video, Netflix jne) vahendusel vaadanud (“Pose”, “Watchmen”, “His Dark Materials”, “Doom: Annihilation”, “Girl on the Third Floor”, “The Odd Family: Zombie On Sale” jpt!)

Seejärel antakse hinnangud eelmisel nädalal kinodes alustanud filmidele “Sinu päevad on loetud”, “Terminaator: Sünge saatus” ja “Ühemeheshow”. Lisaks tuleb juttu järjest “Zombieland 2: topeltlask”, kontsertfilmist “Slayer The Repentless Killogy” ja sel nädalal kinodes alustavatest filmidest “Doktor Uni” ja “Sõnum”.

Lisaks võtavad Ragnar, Henryk ja Helen läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas uurime, mida sel nädalal kinos vaadata ning jagame ka koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“Pose”, “Watchmen”, “His Dark Materials”, “Doom: Annihilation”, “Girl on the Third Floor”, “The Odd Family: Zombie On Sale” jpm!)

1:01:38 Arvamused filmidest “Sinu päevad on loetud”, “Terminaator: Sünge saatus”, “Ühemeheshow”, “Zombieland 2: topeltlask”, “Slayer The Repentless Killogy”, “Doktor Uni”, “Sõnum”.

2:20:24 Lisaks võtavad Ragnar, Henryk ja Helen läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

2:30:27 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused

2:43:38 Lühiarvamus saatest “Teledoktor Viktor Vassiljev”

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected]

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised