32. Kinoveebi Jututuba | "Vanamehe filmi" loojad räägivad, kuidas sündis Eesti esimene laudamärul

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja – kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 32. saates räägivad Ragnar, Henryk ja Helen pikalt ja laialt “Vanamehe filmi” režissööridega Mikk Mägi ja Oskar Lehemaa. Koos üritatakse leida vastuseid erinevatele igipõlistele küsimustele. Kuidas sündis Vanamehe karakter? Kas komöödiat on raske teha? Smilers vs Terminaator? Mida arvasid Mikk ja Oskar “Jokkeri” filmist?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected]

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised