31. Kinoveebi Jututuba | Kes on on parem kui Will Smith? Kaks Will Smithi!

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja – kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 31. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Helen nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (televisioon, Amazon Prime Video, Netflix jne) abil vaadanud (“Basket Case 1-3”, “Frankenhooker”, “Fractured”, “Instant Family”, “Contagion”, “Secret Window”, “A Quiet Place”, “Brooklyn Nine-Nine”, “The Last Witch Hunter”, “Colossal”, “Shoplifters”).

Seejärel antakse hinnang sel nädalal kinodes alustavale filmile, milleks on Will Smithi 3D+ märul “Kaksikmees” (“Gemini Man”).

Lisaks võtavad Ragnar, Henryk ja Helen läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas uurime, mida sel nädalal kinos vaadata ning jagame ka koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Kutsume oma kuulajaid üles saatma meile aadressile [email protected] oma parimad versioonid Vanamehe häälest! Parima Vanamehe hääle omanik, kelle kuulutame välja järgmises saates, saab ka auhinna!

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“Basket Case 1-3”, “Frankenhooker”, “Fractured”, “Instant Family”, “Contagion”, “Secret Window”, “A Quiet Place”, “Brooklyn Nine-Nine”, “The Last Witch Hunter”, “Colossal”, “Shoplifters”).

59:01 Arvamused filmist “Kaksikmees”

1:17:04 Filmiuudised meilt ja mujalt

1:30:30 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected]

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised