29. Kinoveebi Jututuba | Kaš "Vanamehe film" on aašta naljakaim film?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja – kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 29. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Helen nende filmide ja seriaalide üle, mida oleme vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix jne) abil vaadanud (“Disenchantment”, “Between Two Ferns: The Movie”).

Seejärel anname hinnangud sel nädalal kinodes alustavatele filmidele (“Vanamehe film”) ning räägime ka eelmisel nädalal linastunud filmidest “Tähtede poole”, “Rambo. Viimane veri” ja “Seksikad sulid”.

Lisaks võtavad Ragnar, Henryk ja Helen läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas uurime, mida sel nädalal kinos vaadata ning jagame ka koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Lisaks kutsume kuulajaid üles saatma meile aadressile [email protected] oma parimad versioonid Vanamehe häälest! Parima Vanamehe hääle omanik, kelle kuulutame välja järgmises saates, saab ka auhinna!

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“Disenchantment”, “Between Two Ferns: The Movie”).

48:32 Arvamused filmidest “Seksikad sulid”, “Rambo. Viimane veri”, “Tähtede poole” ja “Vanamehe film”

1:52:10 Filmiuudised meilt ja mujalt

2:28:16 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected]

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised