27. Kinoveebi Jututuba | Kas "Ükssarvik" on tõesti parim Eesti komöödia?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja – kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 27. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Helen nende filmide ja seriaalide üle, mida oleme vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix jne) abil vaadanud (“Castlevania”, “The I Land”, “Bill Burr: Paper Tiger” jpt).

Seejärel anname hinnangud sel nädalal kinodes alustavatele filmidele (“Downton Abbey”, “Kallis isa”, “Ükssarvik”) ning räägime veelkord natuke eelmisel nädalal alustanud filmist “See: teine peatükk”.

Lisaks võtavad Ragnar, Henryk ja Helen läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas uurime, mida sel nädalal kinos vaadata ning jagame ka koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“Castlevania”, “The I Land”, “Bill Burr: Paper Tiger” jpt)

1:17:04 Arvamused filmidest “Downton Abbey”, “Kallis isa”, “Ükssarvik”, “See: teine peatükk”

2:22:55 Filmiuudised meilt ja mujalt

2:33:07 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected]

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Hiljutised