18. Kinoveebi Jututuba: kas õudusfilm "Jaanipäev" on siis tõesti nii hirmus?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja – kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Meil ära anda seni omanikku ootav “Mehed mustas: globaalne oht” filminänn. Selleks on vaja saata meile oma lemmik “Mehed mustas” filmiseeria tegelase nimi aadressile [email protected]. Kõikide vastajate vahel lähevad loosi “Mehed mustas” päikeseprillid ja särk.

“Kinoveebi Jututoa” 18. saates arutatakse, mis filme ja seriaale on vahepeal koduste vahendite (Netflix jne) abil vaadatud (“Stranger Things”) ning antakse hinnang praegu kinodes olevatele filmidele (“Matrix”, “Ämblikmees: Kodust kaugel”, Jaanipäev”).

Seejärel võtavad Ragnar, Henryk ja Helen läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt (Nolan Eestis, “The Big Lebowski” järg, “Sõrmuste isanda” seriaal jpm!).

Saate viimases osas uurime, mida sel nädalal kinos vaadata ning jagame ka koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected]

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised