118. Kinoveebi Jututuba | Kas "Igavene patupuhastus" paneb seeriale väärika punkti?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 118. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (Loki, Rick and Morty).

Seejärele anname hinnangud uutele kinofilmidele: “Igavene patupuhastus”

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (The Good Place, Ted Lasso, Kingdom, Melanhoolia, Loki, Rick and Morty)

44:00 Anname hinnangud uutele kinofilmidele: “Igavene patupuhastus”

1:21:48 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

1:42:22 Uudised meilt ja mujalt

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected].

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised