108. Kinoveebi Jututuba | Kas lõpuks tehti siis ka hea "Mortal Kombati" film?

JAGA:


Kuula saadet alates 09:07 ja osale kuulajamängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 29.04 kell 18:00 [email protected])

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 108. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (“Mare of Easttown”, “The Falcon and the Winter Soldier”, “Shadow and Bone”, “Mortal Kombat” jpm.)

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

06:53 12. kuulajate mängu võitja on Villu. Palju õnne!

09:07 Kuulajate mäng #13 “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 29.04 kell 18:00: [email protected])

17:50 13. saatejuhtide kuulajamäng.

24:48 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (Prodigal Son, Mare of Easttown, The Falcon and the Winter Soldier, The Nevers, Utmark, Shadow and Bone, Beasts Clawing at Straws, Night in Paradise.)

1:16:16 Kas uus “Mortal Kombati” film vastab ootustele?

1:37:51 Filmiuudised meilt ja mujalt

– Oscarite nominatsioonid ja meiepoolsed ennustused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected].

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised