Jutud rohelises stuudios osa 1: Hardo Adamson

JAGA:

Jutud rohelises stuudios on taskuhääling, mille saatejuhiks on Karl Kirt. Taskuhäälingus saavad sõna Tõrva piirkonna inimesed, kellega räägitakse nende elust, tegemistest, mõtetest ja paljust muust. Vestlused salvestatakse Tõrva Raadio esimeses stuudios, mille seinad on rohelist värvi.

Esimene saatekülaline on tõrvakas Hardo Adamson, kes on EMTA lavakunstikooli näitleja eriala tudeng, Panso preemia laureaat. Hardoga räägime sellest, kuidas temast sai näitleja eriala tudeng, kes teda selles on aidanud ja kas näitlejana üldse Eestis võimalik ühel noorel tulevikus tööd on võimalik leida!

Head kuulamist!

Saatejuht Karl Kirt on Tõrva Raadio saatejuht, kes on Tõrva Raadio tegemistes kaasa löönud pea seitse aastat. Ta on olnud saatejuht Raadio 2-s ning Ruut FMis. 

Veel

Jutud rohelises stuudios
Jutud rohelises stuudioshttps://karlkirt.ee/jutud-rohelises-stuudios/
Jutud rohelises stuudios on taskuhääling, mille saatejuhiks on Karl Kirt. Taskuhäälingus saavad sõna Tõrva piirkonna inimesed, kellega räägitakse nende elust, tegemistest, mõtetest ja paljust muust. Vestlused salvestatakse Tõrva Raadio esimeses stuudios, mille seinad on rohelist värvi.

Populaarsed

Hiljutised