Veiko Veskimäe: Verston võiks tulevikus olla maailma parimate teede ehitaja

JAGA:


Minu seekordseks vestluskaaslaseks on teedeehitusettevõtte Verston asutaja ja juht Veiko Veskimäe. Nüüdseks 13 aastat käidud teekonda Verstoni eestvedajana pärjati hiljuti Eesti parima juhi 2023 tiitliga. Veikoga räägimegi muuhulgas tema isiklikust juhiteekonnast, ambitsioonikusest ja sellest, mis on edukust toetavad uskumused.

“Kui sa küsid eesmärgistamise kohta, siis eks me kolmeteist aasta jooksul ühteteist oleme õppinud. Ma olen seda ise varasemalt kirjeldanud kui arengut saunaehitajast pilvelõhkuja ehitajaks. Ma olen isiklikult veendunud, et kui üldse midagi tõsisemalt ette võtta, siis võiks seda teha nii, et tulemus oleks potentsiaalselt maailma parim. Ma ei näe näiteks ühtegi põhjust, miks Verston ei võiks tulevikus olla maailma kõige parem teedeehitaja. Loomulikult see teekond, kuidas sinna jõuda ja need konkreetsed sammud, on vaja paika panna ning endale selleks ka piisavalt kannatust varuda, aga ma ei näe piiranguid, mis selle saavutamist ei lubaks. Kõik need piirangud, minu meelest, on meil ainult enda peas. Selles mõttes kätkeb eesmärkide seadmine ühelt poolt suurelt unistamist ja teiselt poolt siis tulebki päriselt asju teha parimal moel.” – Veiko Veskimäe

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Hiljutised