Riivo Tuvike: oma hinges olen ma müügimees

JAGA:


Minu seekordseks vestluskaaslaseks on Tallinna Lennujaama juht Riivo Tuvike. Varasemalt on Riivo töötanud Luminor Liisingu juhina, samuti Nordea Finance’is erinevatel ametikohtadel. Istusime Riivoga maha ja põrgatasime mõtteid, kuidas tema tippjuhiks kujunemise teekond on lahti rullunud ning mida ta oma kogemuste põhjal juhtimise juures kõige olulisemaks peab.

“Oma hinges olen ma müügimees. Karjääri alustasin ma müügimehena ja ma arvan, et need iseloomujooned on mul tugevalt endiselt sees. Ja eks ma olen ka müünud kogu aeg midagi. Erinevate inimestega suheldes võib-olla ei tundugi, et ma neile midagi müün, aga tegelikult ma ikkagi müün mingeid ideid või mõtteid või vahest iseennast mingil põhjusel. Selline müügimehe mentaliteet on mul endiselt sees. Mul on oma mõtted, ideed, nägemus, mida ma siis üritan kujundada ja laiendada läbi selle, et ma kuulan inimesi, aga lõpuks ikkagi tekib mingisugune oma lähenemine, mida ma üritan müüa teistele. Eks ma sellist müügimehe tüüpi juht olen. Ja see võiks mind päris hästi kirjeldada.” – Riivo Tuvike

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Hiljutised