Paul Vahur: tähendusrikkus on primaarsem kui õnnelikus !

JAGA:


Käesolev episood on valminud koostöös Getting Things Done coach’i ja treeneri Paul Vahuriga. Paul aitab juhtidel ja organisatsioonidel saavutada soovitud tulemusi lihtsamini ja väiksema stressiga õpetades David Allen’i poolt loodud personaalse produktiivsuse metoodikat Getting Things Done. Ta on oma karjääri jooksul olnud nii ettevõtja, konsultant kui ka töötanud Microsoftis koolitusjuhina. Tundes Pauli juba mõnda aega, võin öelda, et ta on pühendunud juhtimise ja inimeste isikliku produktiivsuse metoodikate fänn. Meie vestlused Pauliga on minu jaoks alati olnud põnevad. Selles episoodis põrgatamegi Pauliga mõtteid selle ümber, kuidas oma igapäevategevuste virr-varris siiski suuta hoida perspektiivi oma elu tähendusrikkusega. Head kuulamist!

“Tähendusrikkus on primaarsem kui õnnelikus. Õnnelikkus on ka oluline aga õnnelik oled sa siis, kui sul on tähendusrikas elu. Kutsun kõiki avastama oma tegelikku ‘miksi’, sest see annab meile tähendusrikka elu.” – Paul Vahur

NB! Sõbrad, Paulil on kõigile minu podcasti kuulajatele ka väike üleskutse; nimelt, kui tahate Pauli poolt pakutava personaalse produktiivsuse coachingu kohta rohkem teada, siis saate oma huvi registreerida lehel gtd.ee/coaching. Kõik (!) registreerunud saavad TASUTA 1h isiklikku produktiivsust toetavat konsultatsiooni. Kui aga lisate lehe lõpus olevale vormile kommentaariks “Veiko soovitab”, siis osalete lisaks veel ka loosis. Kõigi märksõnaga “Veiko soovitab” registreerunute vahel loosib Paul välja coachingu paketi – 2x neljatunnist coachingut. Aadress on siis gtd.ee/coaching ning ennast registreerides lisage kommentaariks “Veiko soovitab”. Kui teil on nende teemade vastu aga veelgi suurem huvi, siis tasub Pauliga kindlasti eraldi kontakteeruda. Edu!

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Hiljutised