Martin Vares: mind motiveerib professionaalne laiskus

JAGA:


Minu seekordseks vestluspartneriks on Fractory kaasasutaja ja tegevjuht Martin Vares. Fractory eesmärk on muuta tööstus jätkusuutlikumaks pakkudes pilvepõhist tootmisplatvormi teenust. Sisuliselt ühendab Fractory hankeinsenere tootmisettevõtetega, võimaldades platvormi kaudu ligipääsu laiale valikule tootmismeetoditele ning -võimekustele laias maailmas. Martin on pärjatud Aasta Noorettevõtja 2021 tiitliga ning valitud ka prestiižesse Forbes 30 under 30 nimistusse. Mul õnnestus näpsata tunnike Martini kiirest graafikust, et natuke paremini mõista, mis mees ta õigupoolest on, mis on tema senise eduloo taga ja mida meil sellest kõigest kõrva taha panna oleks.

“Mind motiveerib nö professionaalne laiskus. Tüütute tegevuste puhul mõtlen välja lahenduse, mis need minu eest ära teeb. Üldiselt ma tekitan sellega endale tööd rohkem juurde, aga see on minu jaoks põnevam.” – Martin Vares

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Hiljutised