Egle Eller-Nabi: kõik, millest julged unistada — suudad ka saavutada!

JAGA:


Seekord on minu vestluskaaslaseks erakordselt särtsakas ja kõrge energiatasemega bikinifitnessi profisportlasena maailma tippu tõusnud Egle Eller-Nabi. Tema viimase viie aasta jooksul saavutatud tulemused on aukartustäratavad. IFBB Bikini Pro fitnessist Egle Eller-Nabi võitis paar aastat tagasi profikaardi ning oli sel sügisel esimese Eesti sportlasena maailma mainekaimal profivõistlusel Mr. Olympia tippudega mõõtu võtmas.

“Olin puhkusereisil Las Vegases, kohas, kus sai esitada oma suurimaid soove, et nad täide läheks — soovisin, et saaksin aasta jooksul profikaardi! See tundus nii utoopiline sel hetkel; ma isegi ei kujutanud ette, mida ma selleks tegema pean või kus ma selle võiksin välja teenida. Aga ma lasin selle unistuse lendu! See jäi mind sellest ajast kummitama, võiks öelda isegi, et sellest sai minu kinnisidee. Ja nii uskumatu kui see ka ei tundu, ma võitsingi profikaardi!” — Egle Eller-Nabi

Kuulake kindlasti …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Hiljutised