240. osa: Liis Lass Singapurist: elu luksuslikul saarel, laste kasvatamine ning töö kinnisvaras

JAGA:


Tänase saate külaline on ettevõtja ja laulukirjutaja Liis Lass, kes figureeris kümmekond aastat tagasi väga aktiivselt Eesti seltskonnamaastikul. Viimased kaheksa aastat on ta elanud aga Singapuris, millest tänases saates meile ka räägib.

Liis andis hiljuti välja raamatu „Minu Singapur“, alapealkirjaga „Praktiline paradiis“ – ning Liisi hinnangul on just „praktiline paradiis“ suurepärane viis Singapuri iseloomustada. Kui ühelt poolt asub see imeliselt kaunis ja soojas kohas, siis teisalt toimib ühiskond laitmatult. Teist sellist paika Aasias ei leia. „Olin heas mõttes šokis, et selline riik nagu Singapur eksisteerib,“ nendib Liis.

Välismaalasena on elu Singapuris raske… õigemini täpsustab Liis, et elu on lill, aga lihtsalt pole lihtne. Peaasjalikult on see keeruline, sest kulutused on meeletud kõrged. Kui kohalikud saavad elamispinda ja toitu soetada soodustusega, siis välismaalastele see ei kehti. Liis tunnistab, et nemad saaksid oma sealse kodu eest kusagil Lõuna-Prantsusmaal villa.

Nagu mainitud, siis on Liis viimastel aastatel oma isikliku elu osas pigem privaatne olnud – nüüd aga räägib naine julgemalt oma igapäevaelust ja tööst linnriigis, kodust ning lastest! Liis nendib ka, et viimastel aastatel on tema fookus olnud pigem laste kasvatamisel kui tööl.

Vestlust juhib Liina Metsküla.

Veel

Järgmine Peatus
Järgmine Peatushttps://www.ohtuleht.ee/olraadio/jargminepeatus
Reisisaade, mis toob sinuni kauged maad ja annab nippe, kuidas ise sinna soodsalt jõuda.

Populaarsed

Hiljutised