Jorma Laiapeaga mõjuinvesteeringutest

JAGA:


Vestleme Jorma Laiapeaga, mis on mõjuinvesteerimine ning kuidas seda investorina praktiseerida

Jorma Laiapea on ettevõtja, investor ning mõjuinvesteeringutega tegeleva fondi Limitless Fund üks kaasasutajatest. Jorma varasem kogemus ulatub nii Hansapanga, Swedbanki kui ka Hiltoni ridadesse, täites nendes klienditoe, telefonipanganduse ja operatsioonide juhtimisega seonduvaid rolle. Ühtlasi on Jormal laialdane kogemus TransferWise’st, kasvades agressiivselt koos ettevõttega ning juhtides mitmesajast töötajast koosnevat klienditoe osakonda. Investeerimisega alustas Jorma 1990ndate keskpaiku ning täna tegeleb ta aktiivselt positiivsele mõjule fokusseeritud investeeringutega (impact investing).

Investeerimisklubi tiimiga täname Jormat, kes ühines meiega, et avada mõjuinvesteerimist (impact investing) kui investeerimisvõimalust ning jagas enda teadmisi ja kogemusi selle valdkonnaga seonduvalt. Mõjuinvesteerimine kui investeerimisfilosoofia ja -valdkond on saate toimumise hetkel kindlasti veel lapsekingades ent pikas plaanis aina jõulisemalt pead tõstev ning tähelepanu saav.

Meeskond:

Marko Oolo, Markus Roogna, Ahti Kaskpeit

Lisaks:

Ühine ka investorite Facebooki grupiga: www.facebook.com/groups/1591687221066735/ , et osaleda aruteludes ja saada põnevat infot
Investorile kasulikud exceli põhised tööriistad leiad siit: investeerimisklubi.ee/tooriistad/
Kiika, milliseid keskkondi Investeerimisklubi eestvedajad soovitavad: investeerimisklubi.ee/investeeri/
Kui soovid õppida veelgi rohkem varaklasside, börsiaktsiate või ühisrahastuse kohta, siis külasta Investeerimisklubi instituuti: investeerimisklubi.ee/instituut/
NB! Kõiki toodud platvorme/tooteid kasutavad Investeerimisklubi eestvedajad ka ise aktiivselt.

Leia meid:

Kodulehelt: www.investeerimisklubi.ee
Facebookis: www.facebook.com/Investeerimisklubi
Spotify’s: open.spotify.com/show/3Ieh2yAruJg0iOiW4RaliC
Soundcloudis: soundcloud.com/investeerimisklubi
Instagramis: www.instagram.com/investeerimisklubi
Youtube’s: www.youtube.com/c/InvesteerimisklubiEesti

Veel

Investeerimisklubi
Investeerimisklubihttps://investeerimisklubi.ee/
Investeerimisklubi ametlik podcast. Investeerimisklubi on Eesti väikeinvestorite kogukond, kus oled ümbritsetud sarnaselt mõtlevate ja edumeelsete inimestega!

Populaarsed

Hiljutised