Jaak Roosaare investeerimisstrateegiad ja praktilised kogemused

JAGA:


Vestleme Jaak Roosaarega investeerimisstrateegiatest

Investeerimisklubi eesmärk on aidata investoritel luua edukas portfell, mis toetab neid teekonnal ehitamaks põlvedepikkust jõukust, tuginedes tarkadele finantsotsustele ja kalkuleeritud riskidele.

Järjekorras teises Investeerimisklubi saates võõrustasime meie kodumaa üht tuntuimat investorit – Jaak Roosaaret. Aupaklikuse ning sügava kummardusega võib Jaaku sedaviisi tunnustada, sest oma investeerimisteemaliste raamatute, arvukate koolituste, esinemiste ja üleüldise avaliku majanduskõnelejana on ta andnud hindamatu panuse Eesti investeerimiskultuuri ja -teadmiste hüvanguks. Lisaks on ta üle 10 aasta juhendanud läbi organisatsiooni Southwestern Advantage kümneid kui mitte sadu noori, saamaks meistriks müügi valdkonnas.

Alustasime vestlust Jaagu enda investeerimisstrateegiate, -põhimõtete ja -filosoofiate teemadel – miks ta investeerimisega tegeleb ning milleni ta seeläbi püüdleb?
Uurisime, millistest põhimõtetest lähtuvalt haldab ja allokeerib saatekülaline enda portfelli ning kuidas on see protsess ajas muutunud?
Vaatasime detailsemalt sisse varaklassidesse, ennekõike laenudesse ja aktsiatesse ning selgitasime välja, milliseid strateegiaid kasutab Jaak mainitud varaklasside sees, millesse investeerib Jaak täna ning milliseid võimalusi näeb ta nii Baltikumi kui globaalsel tasandil.

Investeerimisklubi meeskond on Jaak Roosaarele ülimalt tänulik üdini ausa, siira ning huvitava vestluse eest!

PS! Investeerimisklubi Facebooki grupis on Jaak meeleldi nõus vastama ka Sinu küsimustele, mis sul saadet kuulates tekkisid. Loosi läheb lisaks kaks “Rikkaks saamise õpikut”, kus
ühe raamatu omanikuks saab huvitaivama küsimuse küsija
teise omanikuks saab üks raamatumüügist huvitatud tudengi soovitaja (või ka tudeng ise, kes seda üleskutset praegu loeb ja annab endast Facebookis märku 🙂 )

Jaak Roosaare põnevatel tegemistel on võimalik silma peal hoida aadressil: roosaare.com/

Meeskond:
Marko Oolo, Markus Roogna, Ahti Kaskpeit

Leia meid:
Kodulehelt – www.investeerimisklubi.ee
Facebookis – www.facebook.com/Investeerimisklubi
Podcastis – soundcloud.com/investeerimisklubi
Instagramis – www.instagram.com/investeerimisklubi

Veel

Investeerimisklubi
Investeerimisklubihttps://investeerimisklubi.ee/
Investeerimisklubi ametlik podcast. Investeerimisklubi on Eesti väikeinvestorite kogukond, kus oled ümbritsetud sarnaselt mõtlevate ja edumeelsete inimestega!

Populaarsed

Hiljutised