Filmikägu 2020-10-31

JAGA:


FK179! Külas on üks tänavuse PÖFFi Black Nights Star’idest ehk Henessi Schmidt. Uudistest saab teada, et Ben Wheatley viskub võitlusesse megalodoniga ning J.Lo ja A.Ha (loe: Armie Hammer) astuvad altari ette filmis “Shotgun Wedding”. Uutest filmidest jõuavad sel nädalal kinolevisse Roald Dahli “Nõiad”, soomlaste “Seltskonnamängud”, sektist rääkiv “Teine lambuke”, dokumentaalfilm “Helmut Newton: halvad ja ilusad”, venelaste “Doktor Liisa” ja õudukasõpradele mõeldud “Tule mängima”. Saadet juhivad Lauri Kaare ja Kristjan Gold.
NB! Vabandame nii Henessi kui kõigi teie ees, sest meist mitteolenevatel põhjustel tekkisid Henessi mikrofoniga tehnilised probleemid, mistõttu on intervjuu helikvaliteet pehmelt öeldes kehv. Püüdsime päästa, mis päästa andis. Kuna külaline oli aga niivõrd huvitav ja tore, ei raatsinud me intervjuud ka välja jätta.

Veel

Filmikägu 21-06-2024

Filmikägu 14-06-2024

Filmikägu 07-06-2024

#366

#365

#364

Filmikägu
Filmikägu
KUKU raadios kukub Filmikägu. Saatejuhid Lauri Kaare ja Kristjan Gold üritavad mahutada tunnisesse saatesse kinoedetabelid, filmiuudised, ekraanile jõudnud uued filmid, ajaloolised tähtpäevad, valitud maiuspalu järgneva nädala telekavadest ja jutuajamised Eesti filmitegijatega.

Populaarsed

Hiljutised