#9 – Henriko Pärnpuu – Iluteenuste müümisest, Ibizale hääletamisest ning globaalseks müügijuhiks saamisest

JAGA:

Meie üheksanda episoodi külaline on megajulge ja edukas Silen ettevõtte globaalne müügijuht Henriko Pärnpuu.

– Esimene kokkupuude müügiga oli lapsena kui ostis poest jäätiseid ja siis müüs neid maja juures odavamalt inimestele maha.

– Reisis hääletades Ibizale, et seal peopakette müüa.

– On müünud iluteenuseid, Elisa televisiooni tooteid kaubanduskeskustes, töötanud reklaamiagentuuris jpm.

– Pooleteise aastaga Silen ettevõttes töötades on avanud 9 uut turgu erinevates riikides.

Episoodis räägime Henriko kogemustest müügis, õppetundidest, õnnestumistest ja ebaõnnestumistest. Mida on ta õppinud otsemüüki ning ärimüüki tehes, kuidas nad teineteisest erinevad ja samuti annab Henriko ka väga häid praktilisi soovitusi, mida igaüks saab ise kasutada selleks, et müügis parem olla.

Soovime teile head kuulamist!

Meile saate kirjutada, kas Facebookis, Instagramis, või meilile [email protected], mis teile selles episoodis meeldis, mida õppisite või midagi muud ägedat!

Samuti ootame ka kuulajakirju teie enda müügikogemustest. Väga huvitav oleks kuulata Sinu kogemusi müügiga – kas ise müües, või olles ostja rollis – olgu see naljakas, professionaalne, ebameeldiv või midagi kolmandat. Kui Sinul on mõni huvitav müügiolukord meeles, siis võid kirjutada sellest meile [email protected] ja hea meelega arutame erinevate müügiolukordade üle meie podcastis. Toodles!

Veel

Elu on Müük
Elu on Müük
Arutleme müügist -ja kuidas müük igapäevaellu üle kandub. Saatest kuulete praktilisi lugusi ning õppetunde inimeste kogemuste põhjal ja toome teieni kõige olulisema müügiga seonduva, mida saate ka ise igapäevaelus rakendada.

Populaarsed

Hiljutised