#07 Tiina Saar-Veelmaa – Õnneliku töötamise maa

JAGA:


Tiina Saar-Veelmaa on tööõnne uurija. Tal on ulatuslik kogemus karjäärinõustajana, ta on töötanud Proeksperdi tööõnnespetsialistina ning tegutseb pühendunult tööõnne koolitajana.

Tiina missioon on muuta Eesti õnneliku töötamise maaks.

Selles vestluses arutleme, kuidas tunda ära enda südamesoove, kuhu on töömaailm liikumas ja kuidas leida enda koht selles muutlikus maailmas. Juttu tuleb ka tööõnne valemist, disainmõtlelmisest, hirmude ületamisest ning läbipõlemisest.

Pool enda elu ärvkeloleku ajast anname ära enda töö jaoks. Soovime, et see vestlus aitaks Sul tunda ära, milliseid samme on tarvis järgmisena enda teekonnal teha. Kuna kohtusid kaks väga uudishimulikku elu valikute uurijat, siis seekordne episood on tavapärasest pikem.

Saate märkmed leiad inspiratsioon.ee lehelt ja oleme väga tänulikud, kui saad jagada seda salvestust ka nende sõpradega, kes tahavad paremini mõista, kuidas tööga õnnelikuks saada.

Veel

Elu Looming podcast
Elu Looming podcasthttps://inspiratsioon.ee
Inspireerivad Eesti inimesed, kes on leidnud enda tee ning kujundanud elu, mis väärib mäletamist. Mis innustab neid tegutsema? Kuidas nad ennast loovale lainele viivad? Mida elukogemus on neile õpetanud? Harald Lepisk uurib järele.

Populaarsed

Hiljutised