"Ehitame Maja" #4: Vundamenti ja põrandaid saab tõsta ka suurema lammutustööta

JAGA:


Ehitussaate “Ehitame Maja” neljandas osas võtame vaatluse alla temaatika, millega ei tahaks tegelikult ükski majaehitaja ega -renoveerija tegeleda. Kui siiski on vaja, siis just tänane saatekülaline on kõige parem partner sellise mure lahendamisel. Tänases saates tõstame vundamente ja põrandaid.

Enamikul inimestel tulevad neid töid mainides silme ette pildid põhjalikest töödest, kus vundament tuleb lahti kaevata või põrandad kogu täiega üles võtta. Reaalsus on aga hoopis teine, kui me neid töid ette kujutame. Uretek Baltic on firma, mis tuleb kohale ja tõstab selle, mis vaja, ilma midagi lõhkumata, lammutamata ja liigselt senist elu segamata sinna tagasi, kus see olema peab.

Firma Uretek Baltic esindaja Roman Reiner-Latõšev selgitab meie saate “Ehitame Maja” stuudios, kuidas on see kõik võimalik. Täpsemalt müüb Uretek üht omaloodud vahtu, mis suudab vaid väikese augu kaudu tõsta üles vajunud põranda, majaosa või ka ülivõimsa raudteesilla. Saates saamegi täpsemalt teada, kuidas vaht loodi ning kuidas ja millistes olukordades sobib seda kasutada.

Reiner-Latõšev mainib, et nad tõstavad ilma mureta üles kõik vundamendid, laopõrandad, tavapõrandad, sillad ja lähiajal – kui kõik mõõtmised ja testid lähevad hästi – Riias ka ühe suure kiriku.

Kõikide küsimuste, ettepanekute ja kommentaaridega palun pöörduda meie poole kirjalikult: [email protected].

Veel

Ehitame Maja
Ehitame Maja
Delfi Tasku esimene ehitusele suunatud podcast "Ehitame Maja" ei plaani teha midagi muud kui ehitada valmis üks maja. Teha seda sõnades, eetris ja parimaid eksperte kaasates. Kümneosalises sarjas räägime läbi kõik olulisemad teemad, millega inimene majaehitusel kokku puutub. Anname nõu kuidas pangast laenu saada, uurime, mis soojusüteemi oma kodule ehitada, käime ehituspoes ja paneme katust. Loodame saatega aidata inimesel teha oma objektil targemaid otsuseid ja ehitada omale unistuste kodu.

Populaarsed

Hiljutised